אף אחד ושום דבר לא יעצור אותי!

כל הסיפור הזה עם המגב התחיל לפני איזה שנתיים כשרציתי ללכת על החוף אבל גיליתי שנקרעו לי הנעליים.
מה עכשיו נעליים?!? קוססומו! אני הולכת יחפה!!. והלכתי, אפילו נהניתי והרגשתי שוב כמו ילדה. כל הדרך הלכתי על קו המים ״אף אחד ושום דבר לא יעצור אותי!״ חשבתי לעצמי וחייכתי.
 
המנטרה הזו ש״אף אחד ושום דבר לא יעצור אותי״ מלווה אותי מאז בהמון צמתים ובעיקר בדילמות ותקיעויות שאני חווה בעבודה – קשה? תמצאי את הסדק. אף אחד ושום דבר לא יעצור אותי! נתקע האוטו בדרך להרצאה? יאללה תרימי מכסה מנוע! אף אחד ושם דבר…! פעם ועוד פעם.
 
לפני כמה ימים שטפתי את הרצפה, פתאום שמעתי קחחח׳ק כזה והמקל נשבר. על הרצפה נשאר הראש, והמקל ביד כשהקצה שלו חלוד ומתפורר.
 
מה עכשיו נשבר המגב עם כל המים על הרצפה?!? קוססומו! מה אני עושה?! קילפתי את הקצה, שהתקצר בשני סנטימטר והרכבתו מחדש את המגב, מבסוטה שניצחתי עם ״אף אחד ושום דבר לא יעצור אותי״. אמה מה.. שכחתי לקנות מגב חדש ואחרי יומיים שוב עם הספונג׳ה והמים והקחחח׳ק. נשבר. אוף!!! קילפתי את הקצה, פחות שני סנטימטר וחיברתי מחדש. אף! אחד! ושום דבר! לא! יעצור אותי!!. בגלל שזה הצחיק אותי אז הרכבתי מחדש, החזיק שבוע עד ששוב נשבר.
 
בסוף זכרתי לקנות מגב חדש. את הישן חיברתי שוב כי זה כבר הפך משחק, קצת כמו העפרונות שפעם היינו מחדדים עד שנשאר רק הקצה.
 
הסיפור חמוד אבל בעצם כל העניין הוא תודעה – שהכל אפשרי אם יש אמונה, קצת דימיון, נחישות וכוונה.
 
הצילום הזה הוא חלק מסדרת סלפי שיצרתי באופן ספונטני מאז 2018, שנקראת ״השפם של טלי, בתוך תהליך של הגדרת הזהות העצמית והפרסונה האמנותית שלי.
 
את הסדרה יצרתי בהשראת סדרת הצילומים הנפלאה של סלוואדור דאלי שצילם בשנות ה-60 פיליפ הלסמן, בה הוא השתמש בשפם לייצוג האמנותי והזהות של דאלי.

מתוך הסדרה שיצרתי, הצלחתי למצוא את הצילום האחד שמצייג היום יותר מתמיד את מי שאני.